Klubové setkání

Pro členy a přátele Musher clubu Český ráj se uskuteční 5.-7. září klubové setkání plné trénování a teoretických přednášek. Konat se bude v Krušných horách na Chatě Javorka v Perninku. Pokud si chcete společně zatrénovat, užít si víkend plný zábavy v krásné přírodě, neváhejte se přihlásit.

Ubytování je možné buď v Chatě Javorka ( www.chatajavorka.cz  ) nebo v Apartmánech Javorka ( www.apartmany-javorka.cz ) . V ceně je zahrnuta polopenze, psi jsou zdarma, ale doporučujeme vzhledem k většímu počtu osob a psů na pokoji kennelku nebo klec.

Chata Javorka : 350 Kč/ noc pro členy, 385 Kč pro nečleny

Apartmány : 490 Kč/ noc pro členy, 530 Kč pro nečleny

Příjezd je možný v pátek večer nebo v sobotu ráno, do přihlášky upřesněte s kým chcete být na pokoji, případně odlišnosti v jídle ( alergie, vegetariánství).

Zálohu ve výši 300 Kč je třeba zaplatit do 14 dnů od přihlášení na účet č. 248536706/0300, případně hotově na závodech Nativia Challenge Elišce Čerňanské. Záloha je vratná při zrušení účasti do 14 dní před klubovým setkáním. Nečleny klubu prosíme o zaplacení 500 Kč navíc za pobyt ( tréninky, přednáška) na klubový účet č. 107-4930680207/0100 .

Program

  • pátek : příjezd, ubytování, volná zábava
  • sobota : dopoledne trénink se psy, potom výlet, večer přednáška na téma Jak na trénink se psem
  • neděle : ráno trénink se psy, potom vyklusání nebo cyklo výlet

PŘIHLÁŠKA

Těšíme se na Vás.