Členové Musher klubu Český Ráj se na Hills Cupu neztratili

11203168_1839812492910708_3770102195997331216_nO svátečním květnovém víkendu se konalo v areálu hotelu Horník druhé kolo Hills Cupu. Závod byl tentokrát pojat netradičně, a to jako štafetový. Každou štafetu reprezentovali 3 závodníci, z nichž jeden běžel, druhý jel na koloběžce a třetí na kole. Naši členové se na tomto závodě rozhodně neztratili, jeden z týmů byl čistě klubový. Výborného výsledku opět dosáhl Lukáš Tassler, když jako jeden ze členů týmu Canicrossové poptávky skončil na 2. místě. Ze všech závodníků zaběhl nejrychlejší čas, přičemž v obou kolech se jeho rychlost přehoupla přes 20 km/h.

Za vzornou reprezentaci klubu patří pochvala také triu Monika Strašáková, Jana Kakáčová a Jana Pavloušková, které složili vlastní brněnskou štafetu a v konkurenci se jako křehké ženy s malými psy neztratily, když obsadily 18. místo.