Michal Vokrouhlík mistrem světa

10982142_10203033705442040_1523635019041715496_n (1)Dne 10. 5. náš oddíl pořádal v rámci Mistrovství světa Belgických ovčáků závod v canicrossu. Tento sport byl mezi disciplíny zařazen poprvé, i přesto se na startovní čáře v Písku sešlo 29 závodních týmů z pěti zemí světa. Na závodníky čekala trať podél Opavy a efektní start a doběh do cíle na atletickém stadionu za ovací diváků, kterých za příznivého počasí dorazilo na tisíce.

Velký úspěch v tomto závodě zaznamenal Michal Vokrouhlík, který trať závodu zdolal v nejrychlejším čase 19:10.09 a stal se tak mistrem světa pro rok 2015. Michale, moc gratulujeme!

Canicrossový závod byl zajímavou novinkou jak pro závodníky, tak i pro diváky, a proto doufáme, že jsme u Belgických ovčáků nebyli naposledy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Ivo Vacke. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.