Hill’s cup Horník

O víkendu 26.- 27.4 se konal první závod ze seriálu Hill’s cup v areálu Horník – Tři Studně kousek od Žďáru nad Sázavou. Závodilo se celkem na 3 kola v kategoriích canicross, bikejöring a scooter s 1 nebo se 2 psi. Nejpočetnější kategorií byla právě koloběžka se 2 psi, kde se sešlo 13 závodníků. Tuto kategorii vyhrála naše členka Verča Navrátilová.

verca sc2

V kategorii scooter 1 se na skvělém 2. místě umístil Vašek Vančura s Čertem, pro které to byla jejich závodní premiéra.

certvenca

V bikejöringu se na 2. místě umístil Ivo Vacke a v canicrossu žen suverénně zvítězila Míša Srchová.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na další pěkné výkony.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Ivo Vacke. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.