Mistrovství světa IFSS

7.-10. listopadu v italské vesničce Falze di Piave proběhlo mistrovství světa v mushingu. Tohoto největšího závodu roku se zúčastnilo i pět členů našeho klubu a rozhodně se v obrovské konkurenci neztratili.

Šimon Cipro si se svou Sagou dojel pro stříbro ve štafetách (spolu s Michalem Ženíškem a Jirkou Suchým), Míša Srchová si se Sysel v canicrossu doběhla pro čtvrté místo. Veronika Navrátilová se v královské disciplíně koloběžka se dvěma psy umístila devátá. Vendula Pekárková pak pro defekt na kole neobhájila v kategorii bikejoring zlato z roku 2011, ale skončila 13. Vašek Vančura se svojí veverkou si na kole dojel pro místo devatenácté.

Všem gratulujeme za skvělou reprezentaci klubu a přejeme hodně štěstí na mistrovství České republiky v Bělči o víkendu 30.11.-1.12.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Veronika Navrátilová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.