Veronika Levová

Můj Pes

Fredy (Krueger) opravdu to příjmení k němu sedí, kdo ho zná ví Radost nám dělá už celé 4 roky a je to tzv. plemeno vemeno, tedy Flat 😉 Úžasný parťák na všechno. Ať už spolu běháme, válíme se na gauči, nebo vyrazíme na čundr do hor je stále nadšený a jeho nadšení nekončí, ani když už páníčkové umírají únavou.

Brzy se naše smečka doufám rozroste, otázkou zůstává o co

Čemu se se psem věnuji

V současné době je to hlavně canicross ,ale občas si pacholka zapřáhnu i ke kolu a koloběžce (v plánu jsou i běžky, ale na to zatím nemám odvahu) V minulosti hlavně lovecký výcvik a trochu od agility a obedience.

Úspěchy

Můj největší úspěch je spokojeně unavený pes…(kdo zná flaty,chápe

Ve své sólo sportovní kariéře je můj největší úspěch dokončení závodu Beskydská sedmička

Odkud jsem a kde trénuji

Bydlíme v Praze v Modřanech, kde poletujeme nejčastěji po modřanské rokli a pak se snažíme co nejčastěji chodit na společné tréninky do Hvězdy.

Jak jsem se dostala k mushingu

Vše jsme rekreačně provozovali jen tak pro radost, už cca 3 roky. Náš velký první závod byl Železný pes na Sadské letos v srpnu, tam se nám to zalíbilo a od té doby se snažíme zdokonalit hlavně v canicrossu a občas zajedeme na nějaký ten závod.

Jaké mám cíle

Naším cílem je zvládnout ve zdraví vše co nás baví…. Vylepšit si čas na triatlonu na Sadské a trochu i výsledky v canicrossu, už nás nebaví dobíhat poslední. A pokud čas dovolí více se věnovat dogtrekkingu.

Sponzoři

Tak toho by jsme potřebovali než se nám někdo nabídne, je naším sponzorem rodinná truhla s dukáty…