Marianna Larionová

Mí psi

Naše rodinka vlastní tři pejsany, Beatrix Queen(2009), Cane Corso gaučové tulítko s PP,MilkyWay (2013), netopýr z útulku, zatím ještě štěně-mrně a Dina (2007), osmiletá německá ovčánda taky z útulku. Dinuša nemá za sebou zrovna nejhezčí minulost a její hyperaktivita a nezkrotný temperament odradil asi nejednoho zájemce o adopci, a tak jsme se našli. Dnes je to nejúžasnější holka, spolehlivá bojovnice a neúnavná závodnice 

Čemu se se psy věnuji

Závodně jsme se doposud věnovali pouze dogtrekkingu, ale volno časových aktivit máme hodně, kolo, stopování a základní výcvik (jen tak pro zábavu), čundry, plavání. Letos jsme se zamilovaly do canicrossu. Během pobytu na canicross campu v Děčíně jsme se rozhodly, že tento sport je pro nás jako stvořený, 5dní jsme měli kolem sebe báječné lidi, nadšené profi sportovce a čupr pejsany, naučily jsme se správnou techniku běhu a tisíc dalších užitečných rad. A po řádném tréninku, bylo naše snažení i vidět. V Dobříši na Nativii Challenge, kde jsme obsadily 7 místo 

Úspěchy

Mistrovství České republiky v dogtrekkingu:

2009- 4.místo

2010-3. místo

2013-4.místo

Běžely jsme taky s Beatrix a Dinou Dogtrekking Tulák Jack MID 45 km, a máme 3 místo, čímž jsme dokázali, že i s Cane Corso se dá hezky běhat.

2014 -celkové 9 místo Nativia Challenge 2014

Každý zážitek a společné zvládnuti náročných situaci je pro nás opravdovým úspěchem. A proto nejsme jen panička a pejsek, ale parťačky do nepohody.

Odkud jsem a kde trénuji

Bydlíme v Praze na Žižkově, trénujeme (spíš teda blbneme, do teď jsme pořadně netrénovaly) všude kde se dá, Krčský les, Milíčovský háj, Hostivařská přehrada, Stromovka. Chystáme se na společné tréninky do Hvězdy.

Jak jsem se dostal k mushingu

Kamarád nás pozval na nějaký „delší výlet“, což byl dogtrekking, od té doby bez toho nemůžeme žit 🙂

Jaké mám cíle

Užit si každou vteřinu života naplno…

Sponzoři

Tak o tich můžeme jen snít .-)

Foto3Foto2Foto1