Aneta Šubertová

Mí psi 

Iggy aka Debie z Veletínského Dvora aka černý Flat Coated Retriever aka po útuláckym pudlovi, se kterým jsem neprofesionálně běhala agility, vysněný nádherný flat, co si občas myslí, že je ESPčko :-).

Čemu se se psy věnuji

Canicross, Skijöring, Dogtrekking, ale jinak s námi Iggy dělá vše – takže se v pražských ulicích zastavuje před kdejakou hospodou a čeká, zda půjdeme dovnitř.

Úspěchy (nejen v mushingu)

Baví nás to!

Odkud jsem a kde trénuji

Pocházím z Havlíčkova Brodu, ale už mnoho let žiju v Praze, kde trénuji na Hvězdě s Cipro týmem.

Jak jsem se dostal k mushingu

Na internetu jsem našla triatlon se psem v Sadské, což jsem myslela, že je nějaký „sranda závod“ jako alternativa venčení. Byla jsem docela v šoku, když na startu místo typických pejskařů z Grébovky byli samý atleti a místo čivav měli zapřažené osvalené ohaře! Nenápadně jsem teda zahodila ručníček na osušení po výběhu z vody do křoví a naprosto si užila svou první musherskou zkušenost. Něco podobného se konalo o půl roku později na MR ve skijöringu v Říčkách (opětný šok z profesionality ostatních závodníků) a tak jsem byla nejvíc šťastná, když se objevila první tréninková skupinka na Hvězdě s Kájou a Šimonem, kam docházíme od úplného začátku. Je skvělé, že se díky nim a ostatním z behejsepsem.cz otevírá mushing pro outsidery, jako jsem (byla) já.

Jaké mám cíle

Být lepší :-).

Sponzoři 

Mám skvělý realizační tým – sestru Julii, přítele Radka a tátu Járu, takže těm patří dík, ale opravdoví sponzoři to nejsou, to zas ne. Takže opravdoví sponzoři – klidně napište .