Alena Zbožínková

Mí psi 

Arnold „Anetka“, kříženec JRT, 2009, vymazlený, mírně problémový mamánek, který mě nejvíc vyškolil. Věnujeme se agility na úrovni A3 a canicrossu.

Debie Od Čeníčka „Debie“, papillon, 2006, mám ji od jejich 6 let, naše nejhodnější dáma, věnujeme se agility na úrovni A3.

Ewa Královská Manta „Tape“, 2013, vysněné zvířátko a velká agilitní naděje, věnujeme se kromě agility prvkům dog dancingu a poslušnosti, doprovází nás i při běhání lesem a ráda si poběhá za střapečkem na coursingu. Myslí si o sobě, že je teriér.

Sára „Fena“, kříženka z útulku, 2008, neúplatná hlídačka obydlí, prvotřídní lovkyně a proto milovnice coursingu. Žádná kočka před ní není v bezpečí…, canicross ji baví, ale není to příznivce kontaktu s jinými psy, a proto zatím běháme jen nezávodně.

Úspěchy (nejen v mushingu):

Arnold: závodí v nejvyšší kategorii agility A3, v roce 2013 5. Místo na Železném psovi v Sadské, 2014 kvalifikace na IMCA (bohužel nám závodní kariéru překazilo zranění vazu v koleni) a poprvé jsme závodili v canicrossu, sice jen „pro účast“, ale hodně nás to baví

Debie: závodí v nejvyšší kategorii agility A3, rok 2012 4. místo na MR v agility plemen malý kontinentální španěl, 2014 3. místo na MR v agility plemen malý kontinentální španěl, 3. nejlepší dvojice plemene papillon na mezinárodních agility závodech IABC, Holandsko

Tape: oficiální úspěchy zatím žádné

Sára: množství umístění na bedně z coursingových závodů

Odkud jsem a kde trénuji

Praha-východ, naše základna je KK SIMIRE v Ratenicích

Jak jsem se dostal k mushingu

Někdy v roce 2011 jsem při procházce viděla běhat nějakou paní s ohařem a nadchlo mě to

Jaké mám cíle

Mým cílem je mít ze sebe radost po každém doběhu

Sponzoři

Probarf.cz