Alena Tuháčková

Mí psi 

Bubunka (Anglický bulteriér, 4 roky, Od dětství jsem s bulíky vyrůstala. Jsou to výborní kamarádi. S Bubunkou jsem začala chodit dogtrekky, moje vysněná fenečka), Balto (AH, 1,5 roku, dříč, tvrdohlavec po paničce ), Yukon (AH, 1,5 roku, stále veselý, brácha Baltíka), Minushka (AH, 1,5 roku, spolehlivá fenečka, nadějná do leadru, výborná parťačka na dlouhých tratích), Ice (ESP, 4 roky, adoptovaný ve 3,5 letech, můj strážce 😉 ), Elf (ESP, 8 měsíců, můj největší závislák, plavec, srdcový pejsek), František (AH, 3 měsíce, odvážný, průbojný, kamarádský ) …. název psí bandy – Alaska Team .Mé velké díky patří Falcovi (můj první pejsek severského plemene).

Čemu se se psy věnuji 

S Bubunkou jsem chodila na cvičák, obedienci, agility, výstavy, začátek dogtrekkingu, cc. S odrostlými AH a Icem trénujeme cc, sc, začínáme zapřahat u káry – lehká chlaňovka, v zimě plánujeme saně.

Úspěchy

Tak třeba 3. místo v cc ve Vroutku 2012, 3. místo v cc v Horách u Karlových Varů 2012 🙂 vše s Hubertem 🙂

Odkud jsem a kde trénuji

Pocházím z Chomutova. V létě 2013 jsem se přestěhovala do Krušných hor. Nyní žiji na Boleboři. Trénujeme v okolí. Je to tu moc prima.

Jak jsem se dostal k mushingu

Díky Bubunce, dlouhým vycházkám s našimi nalezenci Hubertem (1. závody cc ve Vroutku), Ájou a osvojeným Falcem.

Jaké mám cíle

Žít život s pejsky plný radosti a běhat a jezdit dokud to jen bude možné. Mým snem je Skandinávie.

Sponzoři 

Stálým sponzorem jsem zatím jen já . Od rodičů (Ervín Tuháček – Hubert) dostávám výrazné slevy na dřevo pro stavbu ko boudiček).alena3alena1alena